„Na szlaku 2015”

Aktualności

Wycieczka do Drezna na jarmark bożonarodzeniowy - niedziela 13 grudnia 2015
Dodano: 7 grudnia 2015

Wczuwając się w bożonarodzeniowy klimat KKN organizuje ostatnią w tym roku wycieczkę turystyczną – właśnie do Drezna. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do stolicy Saksonii zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 13 grudnia 2015 roku.
Czytaj więcej

Piknik rekreacyjno-wędkarski
Dodano: 14 września 2015

Lato dobiega końca, czas zatem na ostatni tegoroczny piknik rekreacyjno-wędkarski. W najbliższą sobotę (19 września) grillujemy i łowimy ryby w Trzebnicy.
Czytaj więcej

Uwaga!!! Wycieczka do Pragi przełożona na 20 sierpnia
Dodano: 16 sierpnia 2015

Z racji tego, że na wtorek prognoza pogody przewiduje stałe całodzienne opady deszczu, wycieczka do Pragi zostaje przełożona na czwartek 20 sierpnia. Szkoda marnować projektowe środki na ucieczkę przed deszczem. W czwartek ma już być ładnie.
Uwaga!!! Czy wszyscy, którzy zapisali się do Pragi reflektują czwartkowy termin? Proszę o szybką odpowiedź.

Wycieczka do Pragi - wtorek 18 sierpnia 2015
Dodano: 14 sierpnia 2015

Stolica Czech – Praga, będzie kolejnym przystankiem na naszej podróżniczej trasie. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do tego magicznego miasta zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się we wtorek 18 sierpnia 2015 roku.
Czytaj więcej

Piknik rekreacyjno-wędkarski
Dodano: 27 lipca 2015

Już w najbliższą sobotę (1 sierpnia) zapraszamy na piknik rekreacyjno-wędkarski, który odbędzie się na łowisku w Machnicach (20 km od Wrocławia).
Czytaj więcej

Piknik rekreacyjno-wędkarski
Dodano: 7 lipca 2015

Po wielu dalszych i krótszych wyprawach czas na nieco bardziej stacjonarny wypoczynek. Zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem w najbliższą sobotę 11 lipca czeka nas piknik rekreacyjno-wędkarski. Jedziemy do ośrodka „Sielska Woda” nieopodal Oławy.
Czytaj więcej

Wycieczka turystyczna dla dorosłych do Poczdamu
Dodano: 22 czerwca 2015

Pełni pozytywnych emocji z Lipska z niecierpliwością oczekujemy kolejnej magicznej wyprawy za naszą zachodnią granicę. Tym razem celem jest podberliński Poczdam, który odwiedzimy już w najbliższą sobotę 27 czerwca. Wycieczka ta wchodzi w skład tegorocznej edycji projektu „Na Szlaku”, który dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego, nie będzie znacząco obciążał kieszeni uczestników. Opłaty będą symboliczne!
Czytaj więcej

Dla tych, którzy nie załapali się na wycieczkę do Lipska
Dodano: 17 czerwca 2015

Zainteresowanie wycieczką do Lipska przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie. Niestety, wysokość dotacji, którą otrzymaliśmy nie pozwala nam na uruchomienie trzeciego busa. Z racji tego, że zapisy na wycieczkę skończyły się w zasadzie w 3 godziny od ich ogłoszenia wprowadzamy zasadę, że na kolejną wycieczkę pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają Ci, którzy nie załapali się na wycieczkę do Lipska. Aby te osoby nie były stratne postanowiliśmy, iż kolejna wyprawa będzie równie interesująca, bowiem celem naszej eskapady jest Poczdam (miasto leżące nieopodal Berlina). Zorganizujemy ją w sobotę 27 czerwca, czyli tydzień po Lipsku.
Liczę na zrozumienie i z góry przepraszam tych, którzy tym razem obeszli się smakiem.

Wycieczka turystyczna dla dorosłych do Lipska
Dodano: 15 czerwca 2015

Korzystając z przerwy w rozgrywkach sportowych pojawia się okazja do skosztowania stricte turystycznych smaków. Tym samym rozpoczynamy realizację tegorocznej edycji projektu „Na Szlaku”, który dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego, nie będzie znacząco obciążał kieszeni uczestników. Jako pierwszy punkt docelowy na naszym turystycznym szlaku wybraliśmy Lipsk - urocze niemieckie miasto położone w Saksonii. Niniejszym rozpoczynamy zapisy na tę wycieczkę, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Wycieczka dedykowana jest osobom niepełnosprawnym mieszkającymi na Dolnym Śląsku.
Czytaj więcej

Partnerzy

Projekt „Na szlaku 2015” finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.