„Na szlaku 2015”

Wycieczka do Drezna na jarmark bożonarodzeniowy - niedziela 13 grudnia 2015
Dodano: 7 grudnia 2015

Drezdeński Striezelmarkt to jeden z najstarszych i największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej strucli bożonarodzeniowej. Na gości czekają atrakcje: domek Pflaumentoffela, czyli ludzika wykonanego z suszonych śliwek, domek z pierników, dom bajek, świąteczna piekarnia, skrzacie kino, teatr lalek przy kalendarzu adwentowym oraz wybór piernikowej księżniczki. Prawdziwą ucztę dla oczu i uszu stanowią liczne bożonarodzeniowe występy muzyczne i taneczne.

Wczuwając się w bożonarodzeniowy klimat KKN organizuje ostatnią w tym roku wycieczkę turystyczną – właśnie do Drezna. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do stolicy Saksonii zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 13 grudnia 2015 roku.

Rekrutacja na wycieczkę do potrwa do wyczerpania miejsc. Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość! Prosimy też o szybkie zgłoszenie. Kto pierwszy ten lepszy!

Uwaga! Wycieczka dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Wycieczka ta wchodzi w skład tegorocznej edycji projektu „Na Szlaku 2015”, który jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego.

Zapewniamy:
  • wygodny transport, w tym powrót pod drzwi,
  • posiłek po drodze typu fast food – KFC lub McDonald,
  • świąteczny nastrój,
  • doborowe towarzystwo,
  • niezapomniane emocje.

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Prosimy nie zwlekać z zapisami – tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i ewentualnie o braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:30. Powrót planowany jest w okolicach godz. 23.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Partnerzy

Projekt „Na szlaku 2015” finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.