Tu jesteś: Home Aktualności
aktualności

 

Data dodania: 2012-11-12
Rozpoczynamy zapisy na wyjazdowy mecz Wisła - Śląsk Wrocław, który odbędzie się 18 listopada 2012 w Krakowie. Z racji spodziewanego dużego zainteresowania proszę o szybkie podejmowanie decyzji. Z tego samego powodu nie mogę też zapewnić, że zabierzemy wszystkich chętnych, choć oczywiście będziemy się starać. Decyduje więc nie tylko zasada - kto pierwszy ten lepszy, lecz podobnie jak przed wyjazdem do Szczecina brane pod uwagę będą takie kwestie jak: zaangażowanie w funkcjonowanie Stowarzyszenia, np. udział w spotkaniach i konferencjach, staż wyjazdowy, zachowanie na poprzednich wyjazdach oraz stopień niepełnosprawności. To ostatnie kryterium oznacza, że chcemy wziąć jak najwięcej osób niepełnosprawnych, ograniczając liczbę opiekunów do niezbędnego minimum.

 

Zapisy potrwają do czwartku, 15 listopada, do godz. 18:00. Proszę jednak nie zwlekać z decyzją.

 

Zapisywać się można drogą mailową: pparus@interia.pl lub ewentualnie telefonicznie: 603 765 771.

 

Nie wiemy dziś, czy każdy nie będzie musiał pokryć opłaty za bilet.

 

Wstępny/orientacyjny program wyjazdu:
 • 9:30 – wyjazd ze stacji BP przy ul. Legnickiej (róg z Milenijną)
 • 13:00 – spodziewany wjazd do Krakowa
 • 14:30 – obiad w Krakowie i do 16:00 czas na spacer
 • 16:00 – ruszamy na stadion
 • 17:00 – mecz
 • po 19:00 – wyruszamy do Wrocławia

Koszty transportu oraz obiadu pokryte będą ze środków projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego przez Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska i PFRON.

 

 

 

 

Data dodania: 2012-10-30
Rozpoczynamy procedurę zapisów na mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, który odbędzie się 5 listopada 2012 roku (poniedziałek) o godz. 18:30. Sprawy nie ułatwia fakt, że dziś wojewoda zachodniopomorski zamknął sektor gości. Oznacza to, że wyjazd może zostać odwołany, jeśli nie zgodzą się na niego organizatorzy, lub możemy pojechać w ciemno - w ostateczności zrobimy pikietę.

 

Uwaga!!! Po kosztowym dla budżetu KKN wyjeździe do Gdańska tym razem liczba miejsc ograniczona jest do 24 (plus kierowcy). Decyduje nie tylko zasada - kto pierwszy ten lepszy - lecz brane pod uwagę będą takie kwestie jak: zaangażowanie w funkcjonowanie Stowarzyszenia, np. udział w spotkaniach i konferencjach, staż wyjazdowy, zachowanie na poprzednich wyjazdach oraz stopień niepełnosprawności. To ostatnie kryterium oznacza, że chcemy wziąć jak najwięcej osób niepełnosprawnych, ograniczając liczbę opiekunów do niezbędnego minimum. Zapisy trwają do piątku, 2 listopada, do godz. 12:00. Proszę jednak nie zwlekać z decyzją. Zapisywać się można drogą mailową: pparus@interia.pl lub ewentualnie telefonicznie: 603 765 771.

 

Koszty przejazdu i obiadu pokryte będą z projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jedynym wydatkiem mogą być koszty biletów na mecz. Wyjazd planujemy na godz. 10:00.

 

O kwestiach związanych z organizacją wyjazdu do Szczecina oraz przebiegu rozmów z organizatorami będziemy informować na bieżąco.

 

 

 

 

 

Data dodania: 2012-10-16
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na ostatni już wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”.

 

21 października wybierzemy się do Kudowy Zdrój - miejsca gdzie są doskonałe walory przyrodolecznicze, sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne oraz unikalne obiekty muzealne i kulturowe.

 

Dla dzieci frajdą będzie wizyta w pierwszym w Polsce Muzeum Żaby. Kolekcja liczy 3000 żab, pochodzących z 6 kontynentów. Zielone płazy w różnej postaci, żaby-zabawki, mydelniczki, skarbonki... Następnie wybierzemy się na Szlak Ginących Zawodów (podczas jednej wizyty dzieci będą mogły zapoznać się z ginącymi zawodami: garncarstwem, kowalstwem, tkactwem i piekarstwem, a także same będą mogły spróbować np. toczenia naczyń glinianych na kole garncarskim).

 

Po zakończeniu zwiedzania w ogromnym drewnianym szałasie zorganizujemy zabawę na zakończenie projektu w blasku ogniska przy muzyce biesiadnej wraz z pieczeniem kiełbasek.

 

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Na wycieczkę mogą pojechać dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994.

 

Zapisy kończymy w sobotę 20 października o godzinie 10:00. Uprzejmie prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyjazd 21 października (w niedzielę) o godzinie 8:00 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich. Powrót na miejsce zbiórki około godz. 18stej.

 

Koszty całego wyjazdu, biletów wstępu i obiadu, pokryte będą w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie nam tej wiadomości.

 

 

 

Data dodania: 2012-10-12
Rozpoczynamy zapisy na wyjazdowy mecz przyjaźni Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, który odbędzie się w niedzielę 21 października o godz. 14:30 w Gdańsku. Koszty transportu i obiadu pokryte będą ze środków projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego przez PFRON i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Uczestnicy wyjazdu nie poniosą więc zasadniczo żadnych kosztów.

 


Zapisy potrwają do czwartku, 18 października. Zgłaszać się można poprzez e-mail: pparus@interia.pl lub w ostateczności telefonicznie: 603 765 771.

 

Wyjazd planujemy w niedzielę, 21 października, o godz. 6:00 ze stacji BP przy ulicy Legnickiej (róg Legnickiej i Milenijnej). Z racji tego, że obiad planujemy po meczu warto zabrać ze sobą jakieś kanapki.

 

Po meczu odwiedzimy grób naszego zmarłego przyjaciela z Gdańska - Dawida Zapiska. Następnie udamy się na spacer po mieście. Wyjazd z Trójmiasta planujemy na około godzinę 22-drugą. We Wrocławiu będziemy więc tuż przed świtem. Warto to uwzględnić w swoich zawodowych obowiązkach.

 

 

 

Data dodania: 2012-10-12
Dziś zamknięta została lista osób, która zakupiła sobie bilety na mecz Polska-Anglia (16 października na Stadionie Narodowym w Warszawie). Dla tych, którzy się do mnie zgłosili, zorganizowaliśmy grupowy DARMOWY wyjazd na ten mecz. Wszystko to w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Plan wyprawy:
Godz. 10:00 wyjazd ze stacji BP przy ul. Legnickiej (róg Legnickiej i Milenijnej).
Jeśli czas pozwoli w drodze zjemy obiad.
Godz. 18:00 Spotkanie z Klubem Wybitnego Reprezentanta w kuluarach Stadionu Narodowego. Swój udział potwierdzili: Dariusz Dziekanowski, Zbigniew Boniek, Władysław Żmuda, Henryk Kasperczak, Roman Kosecki, Tomasz Kłos, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski, Jacek Krzynówek oraz Jacek Zieliński.
Godz. 19:00 Wejście na trybuny stadionu
Godz. 20:45 mecz Polska-Anglia
Godz. 23:00 wyjazd z Warszawy

 

 

 

Data dodania: 2012-10-09
Kilkanaście dni temu pisałem do Was w kwestii zasad dystrybucji biletów na mecz Polska-Anglia, który odbędzie się 16 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Informowałem, aby osoby, które zapisały się na ten mecz zgłaszały się do mnie. Celem jest zorganizowanie grupowego DARMOWEGO wyjazdu na ten mecz. Wszystko to w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Z racji tego, że portal KupBilet rozpoczął już ostatni etap dystrybucji biletów dla osób niepełnosprawnych, jakim jest potwierdzenie rezerwacji i pobieranie opłat, proszę raz jeszcze o kontakt wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z darmowego transportu.

 

Uwaga!!! W związku tym, że nasza grupa otrzymała zaproszenie na specjalne spotkanie, które odbędzie się w kuluarach Stadionu Narodowego o godz. 18:00, wyjazd z Wrocławia planujemy już na godz. 10:00. Szczegóły spotkania wkrótce.

 

Proszę o podanie imienia i nazwiska zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i opiekuna, a także PESEL i adresu zamieszkania. Dane te są potrzebne, ponieważ jedziemy za środki publiczne oraz do listy dla organizatora przedmeczowego spotkania.

 

 

 

Data dodania: 2012-10-02
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na szósty, przedostatni już wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”. 7 października zobaczymy atrakcje czyhające w malowniczym przełomie pomiędzy dwoma pasmami górskimi: Górami Bardzkimi i Sowimi.

 

Pierwszym punktem programu będzie spotkanie z Napoleonem w ogromnej, srebrnogórskiej Twierdzy Donjon. Bastion ten stanowi główną część umocnień największego górskiego systemu fortyfikacji w Europie. Po zwiedzeniu twierdzy górującej nad Srebrną Górą zobaczymy średniowieczny wiadukt, którym w latach świetności miasta (obecnie wsi) jeździła górska kolejka, wywożąc z kopalni srebrny kruszec.

 

Dla dzieci szykowane są aż dwie wspaniałe niespodzianki:

Przygoda z końmi - z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie. Zajęcia z hippiki poprowadzą znakomici instruktorzy. Odbędą się one na bajkowym padoku, z którego roztacza się widok na urzekające, szczególnie o tej porze roku, Przedgórze Sudeckie.

 

Zmęczeni bogactwem doświadczeń zaznamy chwili wytchnienia przy pysznym, domowym obiedzie. Wszystko po to, abyśmy znów żądni wrażeń mogli w pełni wykorzystać specjalnie przygotowaną dla nas wizytę w ząbkowickiej Straży Pożarnej. W związku z ostatnią atrakcją prosimy rodziców i opiekunów o zachowanie tajemnicy ;).

 

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Na wycieczkę mogą pojechać dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994.
Zapisy kończymy w czwartek 4 października o godzinie 20.00. Uprzejmie prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wyjazd 7 października (w niedzielę) o godzinie 8:30 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich.
Powrót na miejsce zbiórki około godz. 18stej.

 

Koszty całego wyjazdu, biletów wstępu i obiadu, pokryte będą w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie nam tej wiadomości.

 

Ramowy plan wycieczki (może ulec modyfikacji):
8.30 - 8.40 - zbiórka
8.40 - 10.00 - przejazd
10.00 - 11.30 - zwiedzanie twierdzy
11.30 - 12.20 - zwiedzanie wiaduktu, przejście na padok
12.20 - 13.30 - zajęcia z hippiki
13.30 - 13.45 - przejazd na obiad
13.45 - 14.30 - obiad
14.30 - 15.00 - przejazd do Ząbkowic Śl.
15.00 - 16.15 - wizyta w Straży Pożarnej
16.15 - 18.00 - powrót na BP

 

 

 

Data dodania: 2012-09-25
Po negocjacjach z Górnikiem Zabrze pojawiła się szansa na zorganizowany wyjazd KKN do Zabrza na niedzielny mecz Górnik - Śląsk, który rozpocznie się 30 września o godz. 14:30. W związku z tym rozpoczynamy zapisy na wyjazd uprzedzając, że może on się ostatecznie nie odbyć.

 

Zapisy potrwają do piątku 28 września do godz. 12:00. E-mail: pparus@interia.pl lub tel.: 603 765 771 i 692 93 00 94. Wyjazd nastąpi o godz. 9:30 ze stacji BP przy ulicy Legnickiej (róg Legnickiej i Milenijnej). Z racji tego, że obiad planujemy w drodze powrotnej warto zabrać ze sobą jakieś kanapki.

 

Koszty transportu i obiadu pokryte będą z projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jedynym kosztem, który będziemy musieli pokryć z własnych kieszeni może być opłata za bilet na mecz.

 

W związku z tym, że stadion Górnika jest remontowany, a sektor gości zamknięty, wyjazd będzie możliwy tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości organizatorów i naszej dobrej reputacji. Dlatego też obowiązują zasady ustalone przed wyjazdem do Bielska, które będą wyjątkowo skrupulatnie przestrzegane.

 

Przypominam:
 1. Obowiązuje zakaz picia alkoholu do czasu zakończenia meczu.
 2. Do rozmów z organizatorem, ochroną i służbami mundurowymi upoważniony jestem tylko i wyłącznie ja. Jeśli chcecie spytać o coś, lub macie jakieś wątpliwości, zwracajcie się do mnie.
 3. Jak zwykle obowiązuje kultura osobista w relacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych;
 4. Obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów. Kibicujemy Ślaskowi, a nie napinamy się do miejscowych;
 5. W zakupy proszę zaopatrywać się przed wyjazdem, szkoda marnować czasu w drodze;
 6. Pokażmy, że można na nas liczyć, zarówno w kwestii kulturalnego dopingu, jak i troski o reputację naszego Stowarzyszenia. Że to się opłaca, widzimy teraz.

 

 

 

 

Data dodania: 2012-09-17
Po obfitującym w wiele wydarzeń weekendzie, czas na lekturę relacji z wyjazdów wzbogaconych galeriami zdjęć.

Relacja z wyjazdu na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław:
http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd07podbeskidzie.html
Galeria:
http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/foto07podbeskidzie.html

Relacja z wyjazdu dzieci do Milicza:
http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd08milicz-dzieci.html
Galeria:
http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/foto08milicz-dzieci.html

 

 

 

Data dodania: 2012-09-10
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na piąty wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”. Tym razem na zaproszenie Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wybieramy się do Milicza na rodzinny piknik - mogą pojechać na niego więc także rodzice.

 

W programie pikniku mamy m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, kajaki i bryczki oraz wiele innych atrakcji z których dzieci jak również dorośli będą bardzo zadowoleni. Zanim zaczniemy zabawę na pikniku wybierzemy się na spacer do Alei Gwiazd Siatkówki.

 

Milicz kojarzony jest przeważnie ze stawami oraz hodowlą karpia, jednak od 2003 r. związany jest również z siatkówką. To właśnie tutaj powstała Aleja Gwiazd Siatkówki. Ulokowano tam między innymi tablicę poświęconą znakomitemu trenerowi Hubertowi Wagnerowi, który wraz z reprezentacją zdobył mistrzostwo świata w 1974 r. i mistrzostwo olimpijskie w 1976, czy znakomitej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej, mistrzyni Europy z 2003 i 2005.

 

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Na wycieczkę mogą pojechać dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994.

Zapisy kończymy w czwartek 13 września o godzinie 20.00. Uprzejmie prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd 15 września (w sobotę) o godzinie 9:00 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich.
Powrót na miejsce zbiórki około godz. 18stej.

 

Koszty całego wyjazdu, biletów wstępu i obiadu, pokryte będą w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Innymi słowy, uczestniczy wyjazdu nie poniosą żadnych kosztów!!!

 

Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie im tej wiadomości.

 

 

 

Data dodania: 2012-09-10
14 września (piątek) odbędzie się spotkanie pomiędzy Podbeskidziem Bielsko - Biała a Śląskiem Wrocław w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Mimo remontu trybuny gości oraz związanego z tym braku pozwolenia na przyjmowanie kibiców drużyny przyjezdnej, Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych chce wybrać się na to spotkanie.

 

W tej sprawie trwają negocjacje, jednak aby ewentualny wyjazd miał rację bytu i odbył się efektywnie już teraz rozpoczynamy zapisy na ten wyjazd. Potrwają one do czwartku, do godz. 12.00. z zastrzeżeniem, że wyjazd może się nie odbyć.

 

Wyjazd jest dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów darmowy. Jedyną potencjalną opłatą może być bilet na mecz (10 - 20 zł). Uczestnicy nie płacą za transport oraz posiłek. Wyjazd planowany jest na godz. 12.00.

 

Posiadamy ograniczoną ilość miejsc - 27, o zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, przy czym Członkowie Stowarzyszenia oraz regularni wyjazdowicze mają w tej kwestii pierwszeństwo.

 

Brak opłat to wynik tego, że wyjazd odbywa się w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”, a finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego.

 

 

 

 

Data dodania: 2012-08-28
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na czwarty z kolei wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”. Celem podróży będzie Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie.

 

W Dinoparku nie zabraknie atrakcji dla pociech, m.in. kina 6D, w którym poza elementami 3D można poddać się takim efektom jak ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca woda czy wiejący wiatr. Ponadto przejażdżka kolejką oraz warsztaty paleontologiczne, podczas których dzieci ubrane w specjalne fartuszki będą mogły stworzyć szkielet gipsowego dinozaura.

 

Na zwiedzanie Dinoparku zapraszamy 1 września 2012 roku (sobota). Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Na wycieczkę mogą pojechać dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994.

Zapisy kończymy w czwartek 30 sierpnia o godzinie 20.00. Uprzejmie prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyjazd nastąpi 1 września (w sobotę) o godzinie 9.00 ze stacji BP obok Hotelu Wrocław przy ul. Powstańców Śląskich. Powrót na miejsce zbiórki około godz. 19.00

 

Koszty całego wyjazdu, biletów wstępu i obiadu, pokryte będą z projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Innymi słowy, uczestniczy wyjazdu nie poniosą żadnych kosztów!!!

 

Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie nam tej wiadomości.

 

Aby jeszcze bardziej zachęcić do udziału w tym atrakcyjnym wyjeździe zapraszamy dla przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z poprzednich wyjazdów:
Wyjazd 1 Western City: http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd02karpacz-dzieci.html
Wyjazd 2 Książ: http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd03ksiaz-dzieci.html
Wyjazd 3 Międzygórze: http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd04miedzygorze-dzieci.html

 

 

 

Data dodania: 2012-08-24
2 września 2012 roku (niedziela) w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w koszykówce 2013, Polska-Szwajcaria. Mecz rozpocznie się o godz. 20:15. Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych dysponuje pulą biletów dla osób niepełnosprawnych i opiekunów na zielonogórską potyczkę.

 

Jeśli ktoś jest chętny, aby obejrzeć w akcji Marcina Gortata i spółkę, prosimy o kontakt z Pawłem Parusem, Tel. 603 765 771, e-mail pparus@interia.pl.

 

Bilety są sfinansowane ze środków Stowarzyszenia, czyli chętni do obejrzenia meczu nie zapłacą za nie.

 

Uwaga!!! Jeżeli okaże się, że chętnych jest na tyle dużo, by zapełnić busa, KKN w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zorganizuje wyjazd na ten mecz. Dzięki temu uczestnicy nie poniosą również żadnych kosztów dojazdu.Wstępnie planowany wyjazd o godz. 16-tej.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt do 31 sierpnia (piątek) do godz. 12:00.

 

 

 

 

Data dodania: 2012-08-17

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na trzeci już wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”. Tym razem celem wyprawy małych podróżników będzie Ogród Bajek w Międzygórzu.

 

W Ogrodzie Bajek dzieci będą podziwiać m.in. takie postacie, jak: Czerwony Kapturek, Koziołek Matołek, Baba Jaga, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, Sierotka Marysia, Smok Wawelski, czy Shrek. Ponadto zobaczą wiele ciekawych gatunków drzew, krzewów i kwiatów.

 

Na zwiedzanie Bajkowej Krainy zapraszamy 25 sierpnia 2012 roku (sobota). Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Na wycieczkę mogą pojechać dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994.

 

Zapisy kończymy w czwartek, 23 sierpnia o godz.20.00. Bardzo prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyjazd 25 sierpnia (w sobotę) o godzinie 9:00 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich.
Powrót na miejsce zbiórki około godz. 19-tej.

 

Koszty całego wyjazdu, biletów wstępu i obiadu, pokryte będą z projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Innymi słowy, uczestniczy wyjazdu nie poniosą żadnych kosztów!!!


Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie nam tej wiadomości.

 

Aby jeszcze bardziej zachęcić do udziału w tym atrakcyjnym wyjeździe zapraszamy dla przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z dwóch pierwszych wyjazdów:
Wyjazd 1 Western City: http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd02karpacz-dzieci.html
Wyjazd 2 Książ: http://www.kkn.wroclaw.pl/projekty2012/wyd03ksiaz-dzieci.html

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi medialnymi zapowiedziami poprzednich wyjazdów:
Telewizja TeDe: http://www.youtube.com/watch?v=SDpf3M8aiC4
Radio Eska: http://www.youtube.com/watch?v=R3ka6q-A6GQ&feature=youtu.be

 

 

 

Data dodania: 2012-07-20
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na kolejny wyjazd dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „Integracja dla wszystkich”. Tym razem celem wyprawy jest Zamek Książ.

Podczas spacerów po komnatach zamkowych, tarasach, korytarzach i dziedzińcach, dzieci szukać będą skrzydlatego Pegaza, odważnego i sprytnego Herkulesa, przyjrzą się pojedynkowi Ateny z Arachne zamienionej w pająka. Dowiedzą się, dlaczego pobliska skała nazywana jest Skałą Olbrzyma oraz czy perły przyniosły pięknej księżniczce Daisy szczęście.

Na zwiedzanie baśniowego Książa zapraszamy 29 lipca 2012 r. Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego. Wycieczka jest organizowana dla dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności do 18 roku życia. Aby jeszcze bardziej zachęcić do udziału w naszej wyprawie zachęcamy do przeczytania relacji z pierwszego wyjazdu do Western City.

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994. Zapisy kończymy w czwartek, 26 lipca, o godz. 20.00.
Bardzo prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd 29 lipca 2012 roku o godzinie 9:00 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich.
Powrót na miejsce zbiórki w godz. 18-19.

Koszty całego wyjazdu, bilet wstępu i obiadu, pokryte będą ze środków projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Krótko mówiąc, uczestniczy wyjazdu nie poniosą żadnych kosztów!!!


Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie im tej wiadomości.

 

 

 

Data dodania: 2012-07-09
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych jest organizacją, która kojarzy się przede wszystkim z aktywizacją osób niepełnosprawnych poprzez udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych. Jednak z racji tego, że KKN rozwija się niezwykle dynamicznie, w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” zorganizujemy 7 jednodniowych wycieczek krajoznawczych po Dolnym Śląsku dla dzieci posiadających jakąkolwiek niepełnosprawność. Chcemy dzięki tym działaniom pobudzić najmłodszych do turystycznej pasji, pomagając tym samym w integracji rodzinnej. Naszym celem jest również umożliwienie rodzicom niepełnosprawnych dzieci załatwienia ważnych spraw pod nieobecność dziecka oraz pozwolić na chwilę odpoczynku i relaksu. Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego.

 

Niniejszym rozpoczynamy zapisy na pierwszą z wycieczek, która obędzie się 14 lipca 2012 roku (sobota).
Celem wyprawy będzie miasteczko Western City w Ściegnach koło Karpacza.

 

W programie wyjazdu:
 • Zwiedzanie miasteczka
 • Obiad
 • Jazda konna - spacer (dla bardziej sprawnych dzieci)
 • Przejazd kolejką
 • Strzelnica indiańska
 • Rzut włócznią
 • Wejście na „Pal Męczarni”
 • Niezapomniany przejazd wozem traperskim lub bryczką kowbojską
 • Ognisko (kiełbaska z pieczywem)

Wycieczka jest organizowana dla dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności do 18 roku życia.

 

Osobą kontaktową jest Natalia Nahajowska. Zapisy drogą mailową: natalia.nahajowska@gmail.com
lub telefonicznie: 512 192 994. Zapisy kończymy w czwartek, 12 lipca, o godz.20.00.

 

Bardzo prosimy o podanie rodzaju niepełnosprawności dziecka.

 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyjazd 14 lipca 2012 roku o godzinie 9:00 ze stacji BP obok hotelu Wrocław przy ulicy Powstańców Śląskich. Powrót na miejsce zbiórki około godz.19:00.

 

Koszty całego wyjazdu, bilet wstępu i obiadu, pokryte będą ze środków projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Krótko mówiąc, uczestniczy wyjazdu nie poniosą żadnych kosztów!!!

 

Jeśli znacie Państwo rodziny, w których znajdują się dzieci niepełnosprawne, prosimy o przekazanie im tej wiadomości.

 

 

 

Data dodania: 2012-06-08
Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazdy na mecze Euro2012 (Poznań - 14 czerwca 2012, Warszawa - 17 czerwca 2012, Poznań - 18 czerwca 2012, Gdańsk - 22 czerwca 2012, Warszawa - 28 czerwca 2012), osoby chętne, które chciałyby pojechać z nami i bawić się w strefie fan zone ww. miastach, prosimy o kontakt mailowy pparus@interia.pl lub telefoniczny 603 765 771. Liczba miejsc ograniczona.

 

Koszty wyjazdu pokryte będą w ramach projektu „Integracja dla wszystkich” finansowanego ze środków PFRON
będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
.

 

 

 

 

Projekt „Integracja dla wszystkich” finansowany jest ze środków PFRON
będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.