Wyświetleń:

Relacje

Wyjazd na mecz T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (2:2), Szczecin, 11 sierpnia 2013
KKN

Niektórzy ledwo wysiedli z busa wracającego z Brugii, a już musieli wyruszać w stronę Szczecina. Czasu na regenerację było niewiele, jednak parafrazując pewną piosenkę „wszyscy mamy źle w głowach, że jeździmy...”, mimo wszystko znów chciało się z uśmiechem na ustach pokonać ponad 800km.

Tuż po godz. 8.00 25 osób wyruszyło na północ Polski z wiarą, że Śląsk zdobędzie upragnione 3 punkty. Po drodze zaplanowany był obiad. Gościła nas znana restauracja za Gorzowem - „Krokodyl”. To jedyna restauracja, w której każdy może wybrać dokładnie to, co chce zjeść, a cały proces wyżywienia 30 osób nie zabiera dwóch godzin, tylko niecałą godzinę.

Najedzeni i z wiarą w zwycięstwo szybko dotarliśmy do Szczecina na znany nam już sektor. Bardzo pomocny okazał się delegat PZPN - Michał Dołożenko, dzięki któremu wejście przebiegło niezwykle sprawnie. Piłkarze szybko zauważyli naszą obecność. My natomiast staraliśmy się wesprzeć ich naszym dopingiem.

Zapały i humory nieco opadły po pierwszej połowie, jednak końcówka meczu dostarczyła mnóstwo emocji i przyniosła pozytywny remis. Wielu pewnie żałuje, że mecz nie trwa 100 minut. Z pewnością wtedy Śląsk przechyliłby szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Niemniej jednak wszyscy w dobrych humorach ruszyli w stronę Wrocławia. W drodze powrotnej busy zaliczały różne zabawne przygody, których to szczegóły zostaną słodką tajemnicą. Nieco po północy wszyscy zameldowali się w domach i udali na zasłużony odpoczynek.