Wyświetleń:

Ogłoszenia

Nr 16/2019 Dodano: 15 maja 2019

Zapraszamy na pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami w cyklu "Adapter - kino bez barier". W maju będzie to komedia romantyczna "Planeta Singli 2" z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych.

26 maja 2019, niedziela, godz. 16:00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a. Film trwa 1 godz. 53 min.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

Pokaz odbywa się w ramach projektu "Kultura dla wszystkich" dofinansowanego ze środków PFRON w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

O filmie:
"Planeta Singli 2" to kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Na ekran wraca para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Nr 15/2019 Dodano: 10 kwietnia 2019

W dniu 13 kwietnia 2019 o godz. 12:00 w Katedrze św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu odbędzie się Msza Św. dziękczynna za sportowców.

Zaproszenie do uczestnictwa w Eucharystii jest kierowane do byłych, obecnych i przyszłych sportowców oraz do wszystkich osób, którym bliska jest rywalizacja sportowa a także chęć zjednoczenia sportowego środowiska w bliskości z Panem Bogiem.

Droga sportowca to talent, poświęcenie i ciężka praca na sukcesy, które dają kibicom dużo dumy i radości. Ale życie sportowca to nie tylko wyniki, rekordy, medale i błysk fleszy. To również porażki, morderczy trening, ból i pokonywanie własnych granic a po zakończeniu kariery często problemy zdrowotne, gorycz zapomnienia i cierpienie w samotności.. Podczas Eucharystii kapłani i wierni będą się modlić, aby każdy sportowiec czuł obecność Boga w swoim życiu: podczas treningu, rywalizacji i po zakończeniu kariery, bo jak mówił św. Augustyn: "Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wtedy wszystko jest na właściwym miejscu".

Swoją obecność podczas Mszy Św. potwierdziło już wielu polskich zawodników, reprezentantów kraju i medalistów olimpijskich, którzy zapraszają pozostałych sportowców oraz mieszkańców Dolnego Śląska do wspólnej, dziękczynnej modlitwy.

Nr 14/2019 Dodano: 10 kwietnia 2019

Zapraszamy na pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami w cyklu "Adapter - kino bez barier".

W kwietniu będzie to na film "Córka trenera" z Jackiem Braciakiem w roli głównej. Zapraszamy 28 kwietnia 2019, godz. 16:00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a. Film trwa 1 godz. 33 min.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina Nowe Horyzonty lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

O FILMIE: Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

ADAPTER - kino bez barier:
Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama - 6 zł.

Nr 13/2019 Dodano: 8 kwietnia 2019

Grupa PROFESJA zajmuje się realizacją szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, coachingu managerskiego, sprzedaży oraz obsługi klienta. Obecnie w ramach projektu Dolnośląska Agencja Pracy dla ON prowadzimy działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób od 15. do 29. roku życia. Działania skupiają się na pomocy osobom niepełnosprawnym, którym staramy się ułatwić możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania kariery zawodowej. Czas trwania stażu został określony na 5 miesięcy. Projekt skierowany jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności z obszaru województwa dolnośląskiego, które w ciągu ostatnich 2 lat straciły pracę w Zakładach Pracy Chronionej.
Projekt zakłada doradztwo zawodowe, job coaching, pośrednictwo pracy, szkolenie (120 godz) i staż (5 m-cy). Na etapie szkolenia wypłacane jest stypendium w kwocie 800 zł, natomiast na etapie stażu - 1017 zł.

Dla każdego uczestnika projektu opracowywana jest indywidualna ścieżka zawodowa.

Praca w zakładzie pracy chronionej nie jest warunkiem koniecznym!!!

W przypadku pytań proszę o kontakt tel lub mailowy. Szczegóły w załączniku.

Nr 12/2019 Dodano: 2 kwietnia 2019

Spółdzielnia ANG przygotowała specjalną ofertę ubezpieczenia uwzględniającą szeroki zakres dla osób z niepełnosprawnościami. Pierwsze takie spotkanie w Polsce. Zapraszamy, przyjdź ze znajomymi.

Konsultacje i omówienie odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 4.04.2019, start godz. 16:00 w Sensorze ul. Zachodnia 1.
Zapewniamy dobrą atmosferę oraz przerwę kawową.

 

Nr 11/2019 Dodano: 2 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy na spektakl "Francuska niespodzianka" z audiodeskrypcją i tłumaczeniem PJM do Teatru Polskiego we Wrocławiu. 18 kwietnia 2019 (czwartek), godz. 19:00, Scena Kameralna Teatru Polskiego, ul. Świdnicka 28.

Cena biletu dla osoby z niepełnosprawnością - 20 złotych, dla asystenta - 10 zł. Bilety ze zniżkami prosimy rezerwować w Fundacji Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl. Rezerwacje przyjmujemy do 4 kwietnia 2019.

Spektakl "Francuska niespodzianka" to komedia. Opowiada o niedzielnym podrywaczu, który przyłapany przez żonę z kochanką, próbuje za wszelką cenę zatuszować przed nią cel ich spotkania. Usiłując rozwiać podejrzenia żony, kłamie, że dziewczyna, z którą się spotkał, to jego córka. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie, a całej sytuacji nie ułatwia żona, która od samego początku wie, jakie były zamiary jej męża. To sztuka, w której wielki kłamca wpada w swoją pułapkę.

Przed spektaklem zapraszamy na spotkanie pt. "Teatr od kulis". Będzie wtedy możliwość wejścia na scenę i poznania scenografii.

Nr 10/2019 Dodano: 2 kwietnia 2019

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokaz filmu familijnego "Cudowny chłopak" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.
Pokaz otwiera nowy cykl - "ADAPTER w DCF", w którym raz w miesiącu wyświetlany będzie film zagraniczny z dostosowaniem dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.
Zapraszamy 9 kwietnia 2019 (wtorek), g. 18:30, kino DCF ul. J. Piłsudskiego 64a, Wrocław. Film "Cudowny chłopak", 2017 USA / Hong Kong, czas trwania 1 godz. 50 minut.

O filmie: Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. Rozpoczynając naukę w nowej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.
Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.dcf.wroclaw.pl.
Bilety w cenie 6 zł.

ADAPTER w DCF - Kultura dla wszystkich
Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. W cyklu pokażemy współczesne filmy zagraniczne. Audiodeskrypcja jest dyskretna, dostępna dla niewidomych przez odbiorniki z słuchawkami, które zapewnia Fundacja. Napisy zawierają też zapis dźwięków, są adresowane dla osób niesłyszących. Pokazy są dostosowane z myślą o niewidomych i niesłyszących odbiorcach, ale są otwarte dla wszystkich. Odbywają się raz w miesiącu we wtorek o g. 18:30. Cena biletu jest dla wszystkich ta sama - 6 zł. "Adapter w DCF" to pokazy bez barier, wpisujące się w ideę kultury dostępnej dla wszystkich.

Nr 9/2019 Dodano: 26 lutego 2019

Zapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego "Połączeni" oraz spotkanie z bohaterami i twórcami filmu. Film jest z audiodeskrypcją.

3 marca 2019, niedziela, godz. 14.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe przy ul. Piłsudskiego 64a. Pokaz odbędzie się w sali Lalka na II piętrze.

Wejście bezpłatne, nie trzeba rezerwować biletów.

O filmie: Wiola i Krzysztof Sydorowie to wrocławianie i osoby z niepełnosprawnością wzroku. Mają też wyjątkową pasję jaką jest narciastwo. Ośnieżone stoki giną we mgle. Wiola i Krzysztof, połączeni niewidzialną nicią mierzą się z ledwo widoczną trasą narciarską. Zobaczcie to ich oczami.

Film oraz spotkanie z bohaterami oraz reżyserką filmu Aleksandrą Maciejczyk potrwa ok. 1 godziny.

Nr 8/2019 Dodano: 19 lutego 2019

W imieniu Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław serdecznie zapraszam na zajęcia z szermierki i spotkanie z medalistą Igrzysk Paraolimpijskich w Rio De Janeiro Jackiem Gaworskim. Wydarzenie odbędzie się 24.02.2019 r. o 11:00 w Hali Szermierki (w budynku Hali Wielofunkcyjnej AWF Wrocław) w ramach programu #TeamMCS.

#TeamMCS to kontynuacja wcześniejszego programu Klasa MCS w nieco innej formule. Poza kontaktem dzieci i młodzieży z nowymi dyscyplinami sportowymi (tak, jak to miało miejsce w Klasie MCS), wprowadzane będą inne bardzo ważne elementy edukacyjne, między innymi: nauka integracji, szacunku do drugiej osoby, zasad fair play, współpracy, tolerancji, przeciwstawiania się mowie nienawiści.

Program spotkania:
 • zajęcia z szermierki prowadzone przez trenerów AZS AWF Wrocław z grupą około 24 osób (zgłoszonych do #TeamMCS ),
 • pokaz walki na wózku Jacka Gaworskiego ze sparingpartnerem, dzieci będą miały również możliwość sprawdzenia własnych sił w szermierce na wózku inwalidzkim.
 • spotkanie i rozmowa z naszym olimpijczykiem, pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Zapraszamy!

Nr 7/2019 Dodano: 19 lutego 2019

Wrocławski Klub Anima zaprasza na akustyczny koncert Kasi Kowalskiej w ramach trasy "Aya Tour", który odbędzie się 10 marca 2019 roku o godz. 19:00.

Podczas koncertu usłyszymy przeboje z 25-letniej działalności wokalistki, jak i przeboje z najnowszej płyty "Aya".

Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim zakupuje bilet w cenie 60,00 zł - opiekun wchodzi za darmo.

BILETY ONLINE: www.ekobilet.pl/klub-anima.

Bilety kolekcjonerskie (papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 19 lutego we Wrocławskim Klubie Anima.

Z kartą URBANCARD - 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

Nr 6/2019 Dodano: 13 lutego 2019

Muzeum Narodowe we Wrocławiu - Pawilon Czterech Kopuł zaprasza na warsztaty dla osób z niepełnosprawnością wzroku w ramach cyklu "Dotknij muzeum!".
Data: 23 lutego 2019 (sobota) godz. 14.00, ul. Wystawowa 1
Temat: Tadeusz Brzozowski "Zycbad"
Prowadzenie: Agata Iżykowska-Uszczyk

Drugie spotkanie w ramach cyklu "Dotknij muzeum!" nabierze naukowego charakteru. Spotkamy się z fascynującą twórczością Tadeusza Brzozowskiego. Odkryjemy, co oznaczają dziwne, starogalicyjskie słowa umieszczane w tytułach jego prac. Następnie, łącząc elementy fizyki z językoznawstwem, nadamy materialny kształt tym niecodziennym wyrazom.

Wstęp z biletem za 3,00 zł - obowiązują zapisy na tydzień przed wydarzeniem: tel. 71 712 71 81 lub edukacja.pawilon@mnwr.pl. https://mnwr.pl/tadeusz-brzozowski-zycbad/.

Nr 5/2019 Dodano: 13 lutego 2019

Zapraszamy na kolejny film w cyklu "Adapter - kino bez barier".

W lutym będzie to mocne kino, czyli film akcji "Underdog". To historia zawodnika MMA, który w najważniejszej dla siebie walce popełnia błąd i przekreśla karierę. Powrót na szczyt nie jest łatwy. W rolach głównych Eryk Lubos i Mamed Khalidow.

Film: "Underdog", film akcji, 2019 rok, reż. Maciej Kawulski, czas trwania 1 godz. 53 min, 24 lutego 2019 (niedziela) o g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl.

Bilety w cenie 6,00 zł.

O filmie:
"Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Borys "Kosa" Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. "Underdog" to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=IbjfPhuZ8JQ.

ADAPTER - kino bez barier:
Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama - 6 zł.

Zapraszamy serdecznie i prosimy o udostępnienie tej informacji osobom, które mogą być nią zainteresowane.

Nr 4/2019 Dodano: 11 stycznia 2019
Nasz kolega Tymoteusz ma do sprzedania kilka rzeczy z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych:
Nr 3/2019 Dodano: 7 stycznia 2019

Nowy Rok zaczynamy w cyklu "ADAPTER - kino bez barier" wyjątkowym pokazem! Zapraszamy na seans filmowy i spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów - Wojciechem Mecwaldowskim.

Film:
"Juliusz", komedia, 2018 rok, reż. Aleksander Pietrzak, czas trwania 1 godz. 37 min.
20 stycznia 2019 (niedziela) o g. 16:00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21.

Film z audiodeskrypcją i napisami uproszczonymi. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

O filmie:
Film "Juliusz" to komedia. Tytułowy bohater, w którego wciela się Wojciech Mecwaldowski, to uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec - nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii - Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą...

O Wojciechu Mecwaldowskim:
Aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Znany jest z wielu polskich filmów i seriali m.in. "Lekarze", "Usta usta", "Przyjaciółki". Jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych współczesnych aktorów w Polsce.

ADAPTER - kino bez barier:
Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama - 6 zł.

Zapraszamy serdecznie i prosimy o udostępnienie tej informacji osobom, które mogą być nią zainteresowane.

Nr 2/2019 Dodano: 5 stycznia 2019

Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza w 2019 roku na cykliczne warsztaty dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

1. Pawilon Czterech Kopuł - "Dotknij sztukę", warsztaty dla osób niewidomych i niedowidzących.
W każdym miesiącu w Pawilonie Czterech Kopuł poznawać będziemy tyflografiki prezentowane na wystawie kolekcji. W części warsztatowej spróbujemy przenieść odbiór dzieła ze sfery dotykowej w obszar innego zmysłu.
Spotkania odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 14.00.
26 stycznia 2019, g. 14.00 Andrzej Wróblewski, "Cień Hiroszimy", prowadzenie Agata Iżykowska - Uszczyk
zapisy: 71 712 71 81 (poniedziałek - piątek 8.00-15.30) lub email: edukacja.pawilon@mnwr.pl
Wstęp wolny

2. Muzeum Etnograficzne - "Poczuj sztukę", warsztaty dla dorosłych niewidomych i słabowidzących.
27 stycznia (niedziela) g. 12.00 - Muzeum Etnograficzne Dusiołki i mamuny. Zajęcia będą okazją nie tylko do wykonania prac plastycznych inspirowanych wyobrażeniami wiejskich strachów, ale także do wysłuchania wykładu o ludowych wyobrażeniach demonologicznych, o demonach już zapomnianych oraz o tych wciąż obecnych w naszej świadomości. Prowadzenie: Olga Budzan.
Zapisy: tel. 71 344 33 13 lub email: olga.budzan@muzeumetnograficzne.pl
Wstęp wolny

Nr 1/2019 Dodano: 5 stycznia 2019

Wrocławski Klub Anima zaprasza na kolejne przedstawienie dla wszystkich dzieci pt."Pączkowe drzewo", które odbędzie się 27 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Spektakl "Pączkowe drzewo" jest adaptacją popularnej książki Stefana Brzozowskiego. Autorowi zależało, aby o trudnym temacie, jakim jest niepełnosprawność opowiedzieć dzieciom w prosty sposób. Pokazać, że niepełnosprawni żyją obok nas i wcale nie są dziwni. Po prostu trochę inni. Ale w taki sam sposób zasługują na uwagę i szacunek. W przedstawieniu Teatru na Ostrowie biorą udział aktorzy i lalki, a widzom spodobają się, z pewnością, autorskie piosenki śpiewane na żywo i piękna scenografia.

Występują: Magdalena Mielczyk, Karolina Szczepanowska, Ewelina Niewiadowska i Stefan Brzozowski. Scenariusz: Stefan Brzozowski. Reżyseria: Magdalena Mielczy i Stefan Brzozowski.

Bilety w cenie: 15,00 zł dostępne od 1 stycznia 2019 r., we Wrocławskim Klubie Anima oraz na www.ekobilet.pl.

Z kartą URBANCARD - 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy