Spotkania z ciekawymi ludźmi (sportowcami, działaczami, specjalistami, urzędnikami, itp.):

 

 

Projekt „NA SZEWSKIEJ 2018”

jest kontynuacją zadania realizowanego od 2015 roku. Polega na prowadzeniu regularnych spotkań w ramach grupy środowiskowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych w lokalu przy ul. Szewskiej 66/67a we Wrocławiu. Grupa środowiskowego wsparcia dedykowana jest osobom niepełnosprawnym mieszkającym na terenie gminy Wrocław oraz ich najbliższemu otoczeniu.

Prowadzenie grupy środowiskowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych odbywa się w świetlicy Stowarzyszenia KKN, która jest wyposażona w: sprzęt kuchenny, gospodarczy oraz przedmioty przeznaczone do rozrywki i aktywnego spędzania wolnego czasu (telewizor, konsola, gry planszowe, logiczne i komputerowe).

W ramach świetlicy organizowane będą: popołudnia ze znanymi postaciami sportu i kultury (w ubiegłych latach byli to m.in.: Ryszard Tomaszewski, Tadeusz Pawłowski, Maciej Zieliński, Mariusz Pawelec, Dariusz Dudek, Rafał Dobrucki czy Piotr Baron), konkursy, turnieje, konsultacje, emisje filmów, transmisje meczów, itp.

Grupa środowiskowego wsparcia spotyka się w każdy wtorek (godz. 15:30-19:30) i piątek (godz. 16:00-20:00) się w świetlicy przy ul. Szewskiej 66/67A, użyczonej bezpłatnie od Convention Bureau – Wrocław na potrzeby realizacji projektu „Na Szewskiej 2018”. Lokal jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością.