Wyświetleń:

Aktualności

Dodano: 12 lipca 2018

UWAGA! Żadne zgłoszenie bez podania numeru PESEL nie zostanie przyjęte.

Rozpoczynamy zapisy na bilety dla osób niepełnosprawnych oraz opiekunów na nadchodzący mecz Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków. Rozpocznie się on w sobotę 21 lipca 2018 roku we Wrocławiu o godz. 15:30.

Zasady dystrybucji:
 • Pierwszeństwo w otrzymaniu wejściówki mają: członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 oraz osoby regularnie uczestniczący w meczach na wiosnę.
 • Zgłaszamy się mailowo na bilety@kkn.wroclaw.pl. Każde przyjęte zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc!
 • Zgodnie z uchwałą Zarządu KKN za każdy bilet piłkarski pobieramy symboliczne 3 zł / bilet (członkowie KKN z opłaconą składką za rok 2018 - 2 zł / bilet). Opłata pokrywa koszty funkcjonowania biura (czynsz, prąd, telefony) i koszty manipulacyjne procesu dystrybucji. O opcjach wpłaty w mailach zwrotnym (po zgłoszeniu).

Aby otrzymać bilet należy podać dane (zarówno osoby niepełnosprawnej, jak i ewentualnego opiekuna): imię i nazwisko, pesel, adres, telefon oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku lub jestem niewidomy.

Odbiór biletów - piątek (20.07) w godz. 15:00-19:00 przy ul. Szewskiej 66/67a.

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

Wspierajmy naszą organizację i wspólnie budujmy jej prestiż!

Dodano: 9 lipca 2018

Mundial zbliża się do końca, nasze wspólne oglądanie futbolu w świetlicy "Na Szewskiej" także. Jutro (we wtorek) 10 lipca ostatnia okazja, aby w gronie zapalonych kibiców emocjonować się piłką nożną na najwyższym poziomie. W tym celu przedłużamy godziny otwarcia w świetlicy, na którą zapraszamy już od godziny 15:30. O godz. 20:00 kulminacyjny punkt dnia, czyli półfinałowym mecz mistrzostw świata: Francja - Belgia.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 6 lipca 2018

15 lipca (w niedzielę) o godz. 14:30 w Libercu rozpocznie się mecz sparingowy: FC Slovan Liberec - Śląsk Wrocław. Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd na to spotkanie.

Koszty wyjazdu: 75 zł (członkowie KKN), 85 zł pozostali.

Zapisy wyłącznie przez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają członkowie KKN, do których ta informacja jest wysyłana w pierwszej kolejności.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzony zostanie zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

Zbiórka w niedzielę, 15 lipca o godz. 8:00 na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.
Mecz o godz. 14:30.
Po meczu powrót do Wrocławia

Dodano: 4 lipca 2018

6 lipca, w piątek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. W programie wspólne oglądanie meczu mistrzostw świata: Urugwaj - Francja. Początek o godz. 16:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 3 lipca 2018

Już w sobotę 7 lipca na Stadionie przy ul. Oporowskiej o godz. 16:00 rozpocznie się towarzyski mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Slezsky Opava.

WSTĘP NA TEN MECZ JEST WOLNY!

Na miejscu dostępna będzie strefa gastronomiczna oraz punkt z gadżetami Śląska. Do zobaczenia!

Dodano: 1 lipca 2018

3 lipca, we wtorek, tradycyjnie zapraszamy do naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami. W programie wspólne oglądanie meczu mistrzostw świata: Szwecja-Szwajcaria. Początek o godz. 16:00.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 29 czerwca 2018

Mundialowa opowieść - dziś na Szewskiej!

Przypominamy, że dziś, jak w każdy piątek, spotykamy się w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dedykowana osobom z niepełnosprawnościami.

Na świetlicę zapraszamy już od 16:00.

Około 17:00 premiera naszego reportażu z wyjazdu do Kaliningradu na Mundial.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 27 czerwca 2018

Jeśli zastanawiacie się czy będziemy oglądać mecz, to rozwiewamy Wasze wątpliwości - OGLĄDAMY!!! Serdecznie więc zapraszamy do świetlicy w czwartek, 28 czerwca o godz. 16:00.

Dzień później w piątek, 29 czerwca świetlica również będzie czynna. W tym dniu opowiemy o naszym wyjeździe na Mundial do Kaliningradu.

Przypominamy, świetlica otwarta jest w każdy wtorek (15:30-19:30) i piątek (16:00-20:00), ul. Szewska 66/67a.

Dodano: 15 czerwca 2018

Już dzisiaj (piątek, 15 czerwca) zapraszamy "Na Szewską". Razem oglądamy Mundial!!!

 • godz. 14:00 oglądamy: Egipt-Urugwaj
 • godz. 17:00 oglądamy: Maroko-Iran

Zapraszamy!

Dodano: 10 czerwca 2018

Pierwsze wspólne oglądanie już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się pofatygować "Na Szewską", aby kibicować naszej reprezentacji. Kolejna okazja już w najbliższy wtorek, 12 czerwca. O godz. 18:00 rozpocznie się mecz Polska-Litwa, po którym nasza kadra wyjedzie na Mundial do Rosji. Serdecznie zapraszamy na ul. Szewską 66/67a. Świetlica otwarta już od 15:30!

Dodano: 6 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania w świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dla osób niepełnosprawnych. Już w piątek, 8 czerwca o godzinie 20:00 wspólne oglądanie meczu Polska - Chile.

Świetlica otwarta jest w każdy wtorek (15:30-19:30) i piątek (16:00-20:00), ul. Szewska 66/67a.

Dodano: 6 czerwca 2018

We wtorek, 5 czerwca przy ul. Szewskiej w ramach grupy wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich najbliższego otoczenia prowadzonej przez Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, odbyło się niezwykłe spotkanie, którego gośćmi byli wybitni trenerzy:
Antoni Piechniczek - legendarny trener reprezentacji Polski, z którą zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w Hiszpanii oraz
Władysław Żmuda - trener Śląska Wrocław, zdobywca mistrzostwa Polski w 1977 roku.

Czytaj więcej...

Dodano: 2 czerwca 2018


Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami! Tymczasem my w świat mundialu będziemy mieli okazję wkroczyć już w najbliższy wtorek, 5 czerwca. Gośćmi świetlicy "Na Szewskiej" będą:
 • Antoni Piechniczek - legendarny trener reprezentacji Polski, którą prowadził podczas Mistrzostw Świata w Hiszpanii i Meksyku. Na tym pierwszym mundialu Polska zajęła trzecie miejsce!
 • Władysław Żmuda - trener Śląska Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo Polski w 1977 roku.

W organizację spotkania włączył się dr Andrzej Ostrowski - dziennikarz, wykładowca w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Tacy znakomici goście, to nie tylko okazja do wysłuchania ciekawostek związanych z występami polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata czy pierwszym historycznym mistrzostwem Polski, ale także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy zdobycia autografu. Zachęcamy do zabrania ze sobą znajomych, rodziny i przyjaciół. Chcemy, aby każdy mógł skosztować odrobiny mundialu!

Początek spotkania około godz. 19:00 ale na Szewską zapraszamy już od 15:30. Ul. Szewska 66/67a.

Więcej informacji na stronie: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 29 maja 2018

Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nasze spotkania w świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

Już dziś, we wtorek, 29 maja będzie okazja posłuchać o kulisach finału Ligi Mistrzów. Michał Fitas - prezes FKN miał okazję uczestniczyć w meczu Real Madryt - Liverpool i chętnie podzieli się spostrzeżeniami z tego wydarzenia.

Z kolei w piątek, 1 czerwca o godzinie 16:00 wspólne oglądanie meczu siatkówki Polska - Francja.

Świetlica otwarta jest w każdy wtorek (15:30-19:30) i piątek (16:00-20:00) przy ul. Szewskiej 66/67a.

Dodano: 25 maja 2018

PODSUMOWANIE AKCJI "TYDZIEŃ BEZ BARIER 2018"

5 maja obchodzony był Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Aby podkreślić w sposób szczególny fakt uczestnictwa osób niepełnosprawnych w meczach piłkarskich w Polsce oraz zachęcić kolejne osoby do wyjścia z domu i regularnych wizyt na polskich stadionach, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Ekstraklasą SA zorganizowały ogólnopolską akcję "Tydzień Bez Barier". Włączyły się do niej organizacje zrzeszające kibiców z niepełnosprawnością działające przy klubach Ekstraklasy i 1.Ligi. W dniach 8-13 maja 2018 roku na polskich stadionach odbyły się różnorakie imprezy promujące obecność osób niepełnosprawnych na meczach piłki nożnej... Cały artykuł na stronie FKN: http://federacjakn.pl/news19.html.

Zachęcamy do obejrzenia galerii podsumowującej ogólnopolską akcję "Tydzień bez barier": http://federacjakn.pl/tbb.html.

W galerii na stronie Federacji Kibiców Niepełnosprawnych można także znaleźć fotorelacje z poszczególnych akcji: http://federacjakn.pl/galeria.html.

Dodano: 23 maja 2018

12 czerwca (wtorek) reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz towarzyski z Litwą na PGE Narodowy przed mundialem!!! Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych wybiera się na to spotkanie. Rozpoczynamy zapisy!!!

Starcie reprezentacji Polski z Litwą to ostatni sprawdzian podopiecznych Adama Nawałki przed zbliżającym się mundialem w Rosji. Mecz odbędzie się we wtorek 12 czerwca o godz. 18:00. Przed meczem Biało-Czerwonych z Litwą odbędzie się oficjalne pożegnanie byłych reprezentantów Polski: Arkadiusza Głowackiego, Pawła Brożka, Rafała Murwaskiego i Sebastiana Milę.

Wyjazd z Wrocławia ok. godz. 11:00, zbiórka na parkingu Stadionu Miejskiego od ul. Królewieckiej.
Mecz godz. 18:00.
Powrót do Wrocławia ok. północy.
Zapisy na wyjazdy@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie 602 117 043. Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt (bilet + przejazd) od osoby:
130 zł (50zł bilet+80zł transport - członkowie KKN),
140 zł (50zł bilet+90zł transport - pozostali).

Dodano: 22 maja 2018

W najbliższy piątek, 25 maja 2018 roku w ramach projektu "Na Szewskiej 2018" - grupa wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, organizujemy zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych oraz ich koleżanek i kolegów. Nad dziećmi czuwać będą dwie oddane animatorki. W ramach zajęć: gry i zabawy (planszowe, logiczne i komputerowe). Zapraszamy od godz. 16:00! ul. Szewska 66/67a

Dodano: 22 maja 2018

Dziś w naszej świetlicy w ramach projektu "Na Szewskiej" - grupa wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami ich najbliższych, zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Kamilą Kołakowską i szefem firmy Orto-Mid, Danielem Miłkowskim. Jego celem było omówienie programu "Aktywny samorząd", w ramach którego osoby z niepełnosprawnościami mogą starać się o oprzyrządowanie do samochodu, zakup sprzętu związanego z rehabilitacją społeczną czy dofinansowanie nauki. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, co raduje również nas. Dziękujemy za obecność i zapraszamy w każdy wtorek (15:30-19:30) i piątek (16:00-20:00), przez cały okrągły rok!!!

Więcej informacji: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 21 maja 2018

W niedzielę (27 maja) wybieramy się do naszych przyjaciół do Legnicy, by obejrzeć mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice, na którym będziemy świętować historyczny awans Miedzianki do ekstraklasy! Rozpoczynamy zapisy według zasady - kto pierwszy ten lepszy! Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 25 zł od osoby (dla członka KKN) i 30 zł (dla pozostałych). Oferujemy: przejazd na mecz i z powrotem oraz bilet wstępu.

Zapisywać się można poprzez e-mail: wyjazdy@kkn.wroclaw.pl. W drodze wyjątku telefonicznie: 602 117 043.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, pesel i telefon kontaktowy.

Udział w wyjeździe potwierdzony zostanie zwrotnym mailem. Ewentualny brak miejsc także.

Wyjazd o godz. 10:30, zbiórka na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Królewieckiej.

Mecz o godz. 12:45. Powrót po zakończeniu meczu.

Dodano: 20 maja 2018

We wtorek 22 maja 2018 r. w ramach spotkania grupy wsparcia "Na Szewskiej" odbędzie się spotkanie dot. realizacji programu "Aktywny samorząd". Gościem będzie Kamila Kołakowska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się w jaki sposób otrzymać dotacje na zakup sprzętu, naprawę wózka, itp., jak prawidłowo wypełnić wniosek i jakie dokumenty należy przygotować. Początek spotkania o godz. 16:30, ale na świetlicę zapraszamy już od 15:30.

Grupa środowiskowego wsparcia spotyka się w każdy wtorek (godz. 15:30-19:30) i piątek (godz. 16:00-20:00) w świetlicy przy ul. Szewskiej 66/67A.

Więcej informacji: www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej.

Dodano: 18 maja 2018

Przy porannej kawie zachęcamy do obejrzenia 14. odcinka magazynu "#TylkoŚląsk" produkowanego przez SLASKnet. Gościem Krzysztofa Banasika i Kamila Kulety był prezes Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Paweł Parus.

Rozmowa m.in.:
 • dyskusji w PZPN o potrzebach kibiców niepełnosprawnych (Federacja Kibiców Niepełnosprawnych - FKN i prezes Michał Fitas)
 • rekordowej akcji #ŚląskBezBarier wraz WKS Śląsk Wrocław SA i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu (Andrzej Mańkowski)
 • meczach Śląsk-Piast i Arka-Śląsk

https://www.youtube.com/watch?v=04j3oxBmBMA.

Dodano: 17 maja 2018

Uprzejmie prosimy Was o wypełnienie ankiety, która może pomóc w przystosowaniu środowiska życia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Poniżej szczegółowe informacje.
------------------------------

Jestem studentem 3 roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzę badania do pracy licencjackiej, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie załączonej ankiety w celu uzyskania odpowiedzi i możliwości przeprowadzenia dokładniejszych badań. Tematycznie ankieta skierowana jest do osób po całkowitym uszkodzeniu rdzenia kręgowego, jednak mogą ją wypełnić również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, które doznały niepełnosprawności z innego powodu. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPrRQkpzRVsc20QYXMCw14A8UOEi40pu5JIre7U_WG35e4PA/viewform.

Dodano: 15 maja 2018

Informujemy, że wyjątkowo dziś (wtorek) Świetlica "Na Szewskiej" będzie nieczynna.

Dodano: 14 maja 2018

Fundacja Aleja Gwiazd zaprasza 19 maja 2018 do Spodka na wielkie święto siatkówki: reprezentacja Polski ok. godz.18.00 rozegra w Spodku oficjalny mecz towarzyski z reprezentacją Kanady.

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje wyjazd na to spotkanie. Rozpoczynamy zapisy. Koszt uczestnictwa w wyjeździe wyniesie: 60 zł od osoby (dla członków KKN) i 70 zł (dla pozostałych).
W cenie: przejazd na mecz i z powrotem oraz bilet wstępu.

Zapisy poprzez e-mail wyjazdy@kkn.wroclaw.pl lub w drodze wyjątku telefonicznie 602 117 043. Ilość miejsc ograniczona! Jedziemy dwoma busami, mamy 16 miejsc.

W zgłoszeniu obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz krótki opis niepełnosprawności np. jeżdżę na wózku.

Bilet na mecz dedykowany jest dla osoby na wózku i opiekuna, ale postaramy się tak to poukładać, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Planujemy wyjazd z Wrocławia około godz. 11-tej.

W programie między innymi:
odsłonięcie tablic z odciskami dłoni w Alei Gwiazd Siatkówki - 14.30 - 15.30 - w 2018r tablice z odciskami dłoni w Katowickiej Alei Gwiazd Siatko´wki odsłonią:
 • trener Mistrzów Świata 2014 - Stephane Antiga,
 • Mistrzowie Świata - Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Rafał Buszek, Dawid Konarski, Fabian Drzyzga
 • najlepszy siatkarski duet djsko-spikerski w Polsce - Kułaga i Magiera
 • pamiątkowa tablica z okazji rocznicy 90 - lat polskiej siatkówki

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie: https://abilet.pl/impreza/aleja-gwiazd-siatkowki-2018-4391.

Dodano: 10 maja 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich kibiców oraz pasjonatów sportu na kolejne spotkanie z cyklu "Przepis na futbol", w ramach którego odkryjecie tajemnice piłki nożnej oraz poznacie ciekawostki ze świata sportu.

W najbliższy piątek, 11 maja będziemy mieli przyjemność gościć na Szewskiej Jarosława Szandrocho, fizjoterapeutę WKS Śląsk Wrocław, który z klubem przebył drogę od III ligi do Mistrzostwa Polski. Swoją przygodę z WKS-em rozpoczął w 1995 roku i jest jego ważną częścią po dziś dzień. Nie mamy wątpliwości, że Jarek herb Śląska ma wyryty w sercu, a na status Legendy zapracował misją, którą spełnia w Śląsku już od ponad 20 lat!

Spotkanie odbędzie się przy ulicy Szewskiej 66/67a o godzinie 18.

Podczas spotkania rozlosujemy bon o wartości 100 zł do wykorzystania w oficjalnym sklepie WKS Śląsk Wrocław SA.

Równocześnie przypominamy, że kontynuujemy akcję zbierania pieczątek. Każdy z Was podczas spotkania otrzyma imienną kartę uczestnika. Ci, którzy już ją posiadają mają teraz okazję do zdobycia kolejnej pieczątki. Za obecność dostaniecie jedną pieczątkę, przy uzbieranych 6-ciu otrzymacie nagrodę niespodziankę!

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 6 maja 2018
Osoby, które zamówiły bilety i otrzymały potwierdzenie jego otrzymania na wtorkowy mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (godz. 20:30) mogą go odebrać:
 • we wtorek, w godz. 14:00-18:00 przy ul. Szewskiej 66/67a (Świetlica na Szewskiej czynna w godz. 14-18)
 • we wtorek pod stadionem w godz. 19:30-20:00 (o chęci odbioru pod stadionem prosimy o informację zwrotną). O 20:00 definitywnie kończymy dystrybucję!

Przypominamy o symbolicznej opłacie za bilet (3 zł, członkowie KKN - 2 zł).

UWAGA! NIE MA ODBIORU W DEPOZYCIE! Bilety nieodebrane w dniu meczu do 20:00 przepadną!

Kontakt: bilety@kkn.wroclaw.pl lub 792 93 00 94.

 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • kampanie informacyjne i konferencje
 • aktywizacja społeczno-zawodowa
 • warsztaty i spotkania w szkołach
 • promocja turystyki edukacyjnej bez barier
 • szkolenia dla wolontariuszy i asystentów
 • udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych
 • promowanie pozytywnych wzorców kibicowania
 • wycieczki dla dzieci
 • przełamywanie barier

Dołącz do nas

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Partnerzy